Liate podlahy

Liata podlaha do bytu? Takéto máte možnosti.

Čistota

Liate podlahy sú uceleným povrchom, ktorý je nenáročný na čistenie a má dlhú životnosť. Nemusíte čakať podpásovku od žiadnych škár, puklín, dier alebo nevydarených spojov, do ktorých by sa jednoducho dostali nečistoty. Liatu podlahu jednoducho povysávate alebo zotriete a zabezpečíte si tak stopercentnú čistotu vo vašej domácnosti. Materiály, z ktorý sa liate podlahy „vyrábajú“, sú okrem toho aj stále a zdravotne nezávadné. Po vytvrdnutí sa z nich neuvoľňujú žiadne nebezpečné karcinogénne látky a vy sa môžete bez obáv tešiť z toho, ako vaše dieťa robí prvé kroky práve na takejto podlahe.

Metalýzové farby

V našej ponuke nájdete liate podlahy vyrobené americkým systémom REFLECTOR™Enhancer floor. Jeho základom sú živice v zaujímavých farbách, ktoré sú vhodné do všetkých obytných priestorov. Sme jediným certifikovaným realizátorom a distribútorom tohto systému v SR.

3D a fotopodlahy

Chceli by ste na podlahe ornament, motív, alebo aj celý obraz? Nie je problém. Jedinou prekážkou je vaša fantázia. S týmto moderným systémom podláh dokážete na zem preniesť všetky vaše najdivokejšie predstavy a pretvoriť ich na moderné umelecké dielo.

Intímne osvetlenie

Moderné podlahy dokážu aj svietiť. S použitím optických vlákien a veľkej dávky fantázie dokážeme do podlahy vložiť akýkoľvek svetelný efekt. Môže to byť všetko od moderných ornamentov, ilúzie lávovej krajiny, ale i šípky, ktoré označujú únikový východ.

Máte vybrané?

Istieže nie. My vám však radi pomôžeme. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. Radi s vami preberieme všetky predstavy a pomôžeme vám s realizáciou projektu do zdarného konca.