Úžitkové a priemyselné podlahy, podlahy pre garáže

Komplexný system  naších úžitkových podláh je vhodný pre  gráže, dielne, suterény RD, pivničné priestory obytných domov, priemysel a podobne.

Art4you podlahové riešenia pre technické miestnosti vám prinášajú popri viacerých benefitoch, ako sú jednoduchá údržba, bezšpárovosť, výborná chemická a mechanická odolnosť, protišmykovosť aj nezanedbateľný estetický moment dosahovaný vsypom farebných dekoratívnych chipsov. Aj vo vašej garáži, dielni alebo pivnici si môžete vytvoriť veľmi príjemné a dizajnovo atraktívne prostredie.

V tomto segmente podláh Vám ponúkame
Náterové systémy

Sú tenkovrstvé živicové systémy do hrúbky 0,2 mm zhotovované výlučne s paropriepustných materiálov. Sú vhodné aj na nehydroizolované podklady v pivniciach obytných domov.

Atraktívny vzhľad a protišmykové vlastnosti im dodávajú rôzne farebné kombinácie dekoratívnych chipsov.

Pre domácich majstrov v tomto segmente ponúkame profesionálnu sadu Aquapox DECO. Video návod na inštaláciu nájdete na našom Youtube kanály.

Jednofarebné liate podlahy s protišmykom

Dosahuje hrúbku do 2mm, dokáže eliminovať aj niektoré malé nedostatky rovinnosti podkladu. Sú vhodné predovšetkým do priestorov, kde sú zvýšené nároky na protišmykovosť. Vhodné iba na podklad hydroizolovaný voči vzlínajúcej vlhkosti.

Výhody
Jednofarebné liate podlahy hladké

Dosahujú hrúbku do 3mm. Je možné ich aplikovať aj so vsypom rôznofarebných dekoratívnych chipsov. Ich povrch je hladký,

Sú vhodné iba na podklad hydroizolovaný voči vzlínajúcej vlhkosti.

Sú dostupné vo farebných odtieňoch RAL.

Internetový obchod art4you

Vyberte a nakúpte si materiál na pokládku pohodlne cez internet