Poznáte mikrocement ?

Mikrocement je určený na vytváranie dekoratívnych vrstiev na podlahách a stenách. Mikrocement ako materiál často býva zamieňaný so štrukturálnymi omietkami imitujúcimi betón. Rozdiel spočíva v tom, že na rozdiel od omietok, mikrocement vytvára hladké, vysoko trvácne, oteru odolné povrchy, vhodné aj na podlahu. Je vhodný pre aplikáciu vo vlhkých prostrediach ako sú kúpeľne či kuchyne.

Ak ste sa rozhodli pre aplikáciu mikrocementu na  steny alebo podlahy, radi Vám pomôžeme s jeho aplikáciou.  Naši skúsení pracovníci, kotrí už viac ako 5 rokov realizujú mikrocementové povrchy pre naších klientov,  Vám zhotovia podlahu alebo stenu v súlade s vašími predstavami a požiadavkami,

 

Zákaznícky servis pre naších klientov obsahuje

Vlastnosti

Mikrocementové povrchy sú výbornou alternatívou liatych podláh, pričom v sebe kombinujú prednosti liatych podláh ako bezšpárovosť a jednoliatosť no v mnohých smeroch ich svojími vlastnosťami dokonca predčia. Sú vhodné pre alergikov.

V prípade, že sa rozhodnete pre svojpomocnú aplikáciu, radi Vám poradíme a dodáme všetky potrebné materiály pre Váš projekt.

Medzi hlavné prednosti mikrocementových povrchov partia:

Chcete vedieť viac informácií?

Neváhajte nás kontaktovať.

Farebnosť

Nami dodávané mikrocementy je možné pigmentovať v RAL alebo NCS farebnej škále, pričom materiál je navrhnutý tak, aby pri spracovaní vytváral podobne ako benátsky štuk viacfarebné opticky štrukturované povrchy.

Výhody

Jednou z najväčších výhod mikrocentových povrchov je ich jednoduchá a ľahká opraviteľnosť v prípade poškodení. Ak uvažujete o vašej novej podlahe, potom najlepšou voľbou je ľahko udržiavateľná jednoliata podlaha bez špár, ktorá je UV stabilná, má matný povrch, ktorý nezrkadlí a je opticky trochu rozbitý, nie jednoliaty. Na takomto povrchu totiž nie je vidieť nečistoty a prípadné drobné škrabančeky, ktoré či chceme, alebo nie stále vznikajú na každom type podlahovej krytiny. Z tohto uhla pohľadu je jednoznačne lepšou voľbou oproti iným materiálom mikrocementová podlaha.
Prehrať video

Ako zhotoviť

mikrocementovú stenu