Svetelné podlahy

Galéria svetelných podláh

Svetelná podlaha je podlahový systém, ktorý v sebe harmonicky spája vlastnosti EP živíc, najmodernejšie technológie šírenia svetla optickými vláknami  a kreatívnynáboj dizajnového stvárnenia interiéru. Jeho využitie je veľmi široké, od použitia v obytných priestoroch, až po diskotéky, bary, nigth cluby, skrátka, všade tam, kde je potrebné dokresliť výnimočnú atmosféru konkrétneho podniku. Každá svetelná podlaha je originál, nikdy sa nezopakuje a práve preto je jedinečnou.

     Farebné pozadie podlahy je možné zhotoviť v rôznych voliteľných  farebných odtieňoch RAL schémy, prípadne je možné použiť kombinácie naších 3D podláh alebo liatych dizajnových podláh. Na pozadí môže byť umiestnené v prípade potreby aj logo podniku, či prevádzky.
     
     Ako zdroj svetla je používaný zdroj s RGB  a DMX meničom farieb na diaľkové ovládanie, čo umožňuje DJ-om pri produkcii dotvárať veľmi jednoducho atmosféru celej produkcie.  

      Veľkou výhodou tejto technológie je dlhá životnosť a skoro nulová  poruchovosť, ktorú môžeme v podstate zredukovať iba na poškodenia svetelného zdroja. Optické vlákna nikdy nevyhoria, ako klasické LED diódy. 
     
     Samotný povrch podlahy je ľahko udržiavateľný, bezšpárový, pričom sa veľmi jednoducho renovuje v prípade poškriabania a čo je nezanedbateľné, má nízke prevádzkové náklady.

     Výhodou tejto podlahy je aj fakt, že sa nemusí inštalovať na celú plochu podlahy, ale môže byť inštalovaná iba na určitej časti. Osvetlenie podlahy môže plynulo prechádzať aj na steny miestnosti a vytvárať aj na stenách exkluzívne svetelné efekty. Touto technológiou vieme dizajnovo upraviť aj povrch barového pultu, alebo stolov vo vašej prevádzke. Jediným ohraničením v dizajnovom stvárnení interiéru je len fantázia majiteľa.