Kamenný koberec

Galéria liatých dizajnových podláh

Liate Art podlahy , niekedy verejnosťou označované ako dizajnové alebo kreatívne podlahy,  sú novou exkluzívnou generáciou podlahových povrchov pre ľudí, ktorí si cenia predovšetkým osobitý charakter svojej podlahy. Každá z podláh tohto druhu je jedinečnou a neopakovateľnou. Svojím osobitým charakterom tieto podlahy podčiarkujú  výnimočnosť  svojho majiteľa a podlahy zároveň…
 
    ART podlahy majú v sebe náboj kreativity, hlavne čo sa týka možnosti tvorby rôznych vzorov a  malieb, a farebných efektov, ktoré nie je možné docieliť žiadnou inou technológiou. Predstavujú generáciu podláh, pre ktoré je príznačnou vlastnosťou ich takmer dokonale rovný povrch bez dilatačných špár.
Sú zhotovené z epoxidových alebo polyuretánových živíc, čo zaručuje ich trvácnosť, výbornú chemickú i mechanickú odolnosť ale predovšetkým ľahkú a jednoduchú údržbu a zdravotnú nezávadnosť. Pri našej práci využívame špičkové, moderné materiály, ktoré sú vysoko ekologické a neškodia zdraviu užívateľov. 
   
   Tieto podlahy sa dajú vyhotoviť v rôznych modifikáciách, čo sa týka výsledného vzhľadu. Ich povrch môže byť buď lesklý, matovaný alebo polomatovaný a tak isto sa môže vyhotoviť aj v protišmykovom prevedení.  
 
   Pri stenách sa zväčša ukončujú ozdobnými lištami podľa výberu zákazníka.
 
   Celosvetovým trendom je realizácia dekoratívnych podláh na plochách ako sú bytové  priestory, apartmány, reštaurácie, butiky, kancelárie, diskotéky a podobne. 
   Našou snahou je priniesť tento segment podláh do každodenného života ľudí ako jeho súčasť a sprístupniť ho širokej verejnosti.