Kamenný koberec

Galéria 3D podlahy a fotopodlahy

Art photo floor rozširujú možnosti desingu podlahovej plochy do prakticky neobmedzených dimenzií. Tento systém umožňuje na podlahu preniesť už prakticky akýkoľvek motív, či dizajnové kreácie a to počnúc jednoduchými až po 3D objekty , či už vo forme fotorealizmu alebo abstrakcie. Tento typ podláh sa zvykne označovať aj ako 3D podlahy.
 
     Tieto podlahy majú svoje využitie a určenie v obytných priestoroch, múzeách, baroch, reštauráciách, nočných podnikoch, autosalónoch, vo všetkých komerčných i nekomerčných priestoroch, všade tam, kde chcete upútať návštevníka, konfrontovať ho a usmerniť jeho pozornosť určitým smerom. Podlahy tohto typu sa jedinečne hodia pre budovanie vašej osobnej či firemnej identity.
 
     Sú ľahko udržiavateľné, bezšpárové, ľahko renovovateľné a zosobňujú v sebe jedinečnosť, funkčnosť  a zároveň popri tak vysokom kreatívnom náboji aj cenovú dostupnosť.
     Naše podlahy predstavujú absolútnu technologickú špičku vo svojom segmente 3D podláh alebo tiež foto podláh. Sú zhotovované s vysokým dôrazom na detail, čo ich posúva do tej najvyššej triedy podlahového dizajnu. 

Výhody Art photo floor 3D oproti ostatným konkurenčným podlahám:

– na naších 3D podlahách nevidieť žiadne spoje jednotlivých kusov fólií
– na naších podlahách nie je vidieť žiadne prekrývanie fólií cez seba
– pri odtrhoch dosahujú hodnoty viac ako 2 MPa, čo ich predurčuje aj do priestorov s vysokým zaťažením
– používame starostlivo vybrané fólie bez akýchkoľvek rastrov alebo perforácií  – dierok, ktoré v konečnom dôsledku znižujú estetický zážitok z podlahy
– pri zhotovovaní používame výhradne UV stabilné materiály