art4you
KAMENNÝ KOBEREC
art4you
LIATE PODLAHY
art4you
STENY A PODLAHY Z MIKROCEMENTU
Previous slide
Next slide

O FIRME

O firme art4you

Našou prioritou je zhotovovanie progresívnych a vysokokvalitných dizajnových podláh z reakčných živíc a mikrocementu. Pracujeme s materiálmi, ktoré predstavujú najnovšie celosvetové vývojové trendy a dizajnové riešenia. Neváhajte a vstúpte s nami do sveta art4you, kde sa snažíme pomocou nových technológií a zručností naších technikov a realizátorov zvýrazniť Vašu jedinečnosť a osobitý charakter.

V čom sme lepší ako ostatní?

Prečo si vybrať kamenný koberec od art4you

Neustála zdokonaľujeme technológiu kladenia kamenných kobercov a liatych podláh. Používame materiály, pri vývoji ktorých sú zahľadnené naše dlhoročné skúsenosti a poznatky z praxe. Distribujeme a používame originálne ukončovacie profily pre kamenné koberce s otvormi pre odvádzanie vody. Na ich vývoji sa aktívne podieľali naši odborníci. Strojová pokládka naších povrchov optimalizuje spotrebu materiálu, je zárukou dosahovania optimálnej rovinatosti povrchov a ich výslednej kvality. Ako prví v celosvetovom meradle sme sumarizovali najnovšie poznatky a skúsenosti z oblasti kamenných kobercov v knižnej forme.

Internetový obchod art4you

Vyberte a nakúpte si materiál na pokládku pohodlne cez internet

PREDAJŇA

Kamenná predajňa

a vzorkovňa

Navštívte náš  špecializovaný  showroom  mikrocementu, kamenných kobercov a liatych podláh na východnom slovensku, kde si môžete na ploche viac ako 60m2  vybrať Váš budúci kamenný koberec či liatu podlahu. Čaká Vás široký výber farieb, materiálov, živíc, ukončovacich líšt, balkónových profilov a pracovných pomôcok pre domácich kutilov a profesionálov.

Kontaktné údaje

spoločnosti ART4YOU.

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don’t look even.

Nájdete nás na tejto adrese:

Sady nad Torysou, časť Byster 270
044 41 Košice - okolie
Slovensko

Pracovné hodiny:

Pondelok, streda, piatok  7:00 - 9:00 hod.
Utorok, štvrtok  7:00 - 9:00 hod. 
Sobota, nedeľa  zatvorené

Otváracia doba vzorkovne:

Iné hodiny po telefonickej dohode

Pondelok, streda, piatok  7:00 - 9:00 hod.
Utorok, štvrtok  7:00 - 9:00 hod. 
Sobota, nedeľa  zatvorené

Kontaktné údaje

Sociálne siete