Liate podlahy

3D podlahy, ktoré sme urobili spokojným klientom

Aký je to pocit prechádzať sa po morskom dne? 

Bolestivý. Vždy sa vám podarí položiť nohu na morského ježka, na ostrý kameň alebo do niečoho mäkkého, čo vás paralyzuje a vy sa bojíte pozrieť dolu a identifikovať to.

Avšak, pekná 3D podlaha spraví z vašej modernej kúpeľne oceán plný zázrakov. Budete mať pocit, ako by ste sa prechádzali skutočnom morskom dne. Respektíve po neviditeľnej sklenenej podlahe, pod ktorou pulzuje morský život.

Nemusíte sa však obávať poranenia nôh ani tajuplných zvierat

Zase nám tečie vaňa? 

Na prvý pohľad to tak môže vyzerať. Ide však len o ďalšiu modernú optickú podlahovú ilúziu. Veľkou výhodou však je, že keby vám vaňa naozaj pretečie, takúto podlahu si nezničíte a voda vám nezatečie do škár. Jednoducho ju vysušíte.

Údržba týchto podláh je jedným z hlavných dôvodov, prečo si ich ľudia vyberú. Nemusíte sa obávať zájdenej špiny ani plesne.

Nie len do kúpeľne

Aby ste si nemysleli, že 3D podlahy sú vhodné len do kúpeľne, môžete si vybrať aj rôzne ornamenty, ktoré ozvláštnia každú obývačku alebo kuchyňu. V ponuke sú aj svietiace podlahy, v ktorých sú zabudované LED svetlá pre dokonalý výsledný efekt.

3D svietiace podlahy nemusia byť len dizajnové. Pokojne do nich vieme zabudovať napríklad zelené šípky, ktoré ukazujú únikový východ alebo smer, ktorým má kráčať dav.

Vyberte si z našej ponuky motívov, alebo si navrhnite vlastný. Radi vám ho zrealizujeme a premeníme tak váš dom na originálne a nevšedné miesto.