Blog

Tím Art4you

September 2016

Najčastejšie poškodenia kamenného koberca a ich príčiny

Kamenný koberec nie je zázrak ani žiadna revolučná technológia, ako ju prezentujú ziskuchtiví predajcovia a realizátori. Je to druh epoxidovej podlahy, navyše aplikovanej v exteriéri. Jeho aplikácia si vyžaduje precízne dodržiavanie správnych technologických postupov kladenia. Zverte svoje peniaze do rúk odborne zdatným realizačným firmám a nie „lacným Jankom“, ktorí nemajú žiadne zábrany v honbe za ziskom alebo sú až naivne neskúsení. Iba tak sa viete vyhnúť zbytočným chybám, ktoré v konečnom dôsledku zbytočne vytiahnú z vášho vrecka kopu peňazí.

Zobraziť viac

Tím Art4you

Október 2015

Čo povedali odborníci I.

(Perly neodborných realizačných firiem a ich klientov)

V praxi sa stretávam s množstvom mylných názorov na kamenný koberec a spôsoby jeho aplikácie. Tieto názory ponechávam bez komentára tak, aby ste si spravili vlastný úsudok o odbornosti predajcov a nekritickom prijímaní ich názorov mnohými investormi.

Zobraziť viac

Tím Art4you

September 2015

FAQ Svetelné a fotopodlahy

Jedným z najväčších znehodnotení 3D podlahy je použitie perforovanej fólie (dierkovaná fólia má v sebe otvory cca 1mm veľké) typu ONE VISION. Pri použití takejto fólie je nevyhnutné podklad farebne upraviť.

Zobraziť viac

Tím Art4you

August 2015

Polopravdy o kamennom koberci

Kamenný koberec je atraktívna podlahová krytina, s vynikajúcimi užívateľskými benefitmi, no ak má svojmu majiteľovi prinášať radosť je potrebné eliminovať zmätočné informácie o ňom

Zobraziť viac